DIGI TV fórum

DIGI TV
digi tv
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace   Profil   Soukromé zprávy   Přihlášení 

DIGI TV - TV-DIGI.CZ obsah
DIGI TV - TV-DIGI.CZ - Registrační podmínky

TV-DIGI.CZ vzniklo za účelem služby poskytnutí co nejvíce kvalitních informací ze světa Digitální televize ,především tedy DIGI TV a UPC.

Slouží jako zdroj informací v oblasti digitální televize a digitálního vysílání jak pro řádně registrované členy - uživatele, tak i v omezené míře pro anonymní čtenáře. Anonymita však nikterak nesprošťuje čtenáře závazného řádného a slušného chování na Serveru. Každý návštěvník je povinen dodržovat pravidla slušného chování.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, kdykoliv zjistí, že podmínkám odporuje. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Souhlasíte s tím, že Server resp. provozovatel Serveru vynaloží přiměřené úsilí pro zajištění bezpečí těchto dat a že nemohou být Server resp. provozovatel serveru, webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které by mohli vést k případné kompromitaci dat.

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to jen možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

TV-DIGI.CZ si tak ponechává právo smazat příspěvky nevhodné, především pak neoprávněné typy reklamy v diskuzích, témat odlyšných, případně shledaných nezajímavými a zbytečně zahlcující uživatele. Stějně tak právo uživatele kontaktovat prostřednictvím emailu či vzkazu obecně a sdělit mu informace.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána především pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

Copyright: Informace publikované na serveru TV-DIGI.CZ lze publikovat jinde jen s uvedením autora informace včetně předmětu příspěvku spolu s datem publikace a s odkazem na server TV-DIGI.CZ ,blíže viz.ISO 690-2e .Server TV-DIGI.CZ se řídí především autorským zákonem č.121/2000Sb , z poměrné části pak paragrafem §34. Jakékoliv data informačního a zpravodajského charakteru lze převzít pokud to autor vyloženě nezakázal nebo nepodmíňil jeho vlastním souhlasem , a to tak jak určuje norma ISO 690-2e .

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte ,že jste četl podmínky výše uvedené a že je budete dodržovat. Děkujeme Všem, kteří se rozhodnou o své znalosti s ostatními podělit a přispět tak do diskuze.

Powered by phpBB line phpBB překlad theme xand modified by TV-DIGI TV-DIGI.CZ Copyright © 2006 Všechna práva vyhrazena.
Seznam katastrálních úřadů Katastr nemovitostí nahlížení Seznam živnostenských úřadů BŘICHO.CZ Kontaktní čočky - levně AAA POZEMKY.CZ AAA DOMY.CZ AAA CHATY.CZ AAA KANCELÁŘE.CZ BYTY BYTY.CZ photo pictures upc Egypt Last Minute odhadci nemovitostí how to lose belly fat daňoví poradci levné parfémy finanční krize last minute zájezdy - dovolená Německé cestovní kanceláře hledám spolubydlící.cz
SATplus satelit